Nowy sezon – reaktywacja, napisz tu i TY!

Nowy sezon z Górnikiem już tuż, tuż i czekamy na kolejne, trójkolorowe emocje.

Przepraszam najmocniej tych, którzy nie doczekali tutaj notek dotyczących kilku meczów – było kilka powodów przez które nie ukrywam – zawaliłem, ale to się zmieni.

W tym miejscu od razu zachęcam każdego kibica do tego, by, jeżeli chce, napisał swoją recenzję, felieton, czy jakąkolwiek inną formą dotyczących Górnika Zabrze! Jedyne obostrzenie jest takie, że nie może to być nic dotyczącego bójek i spraw kibiców nazwijmy ich… kibicujących inaczej. Tylko merytoryczne dyskusje o sytuacji w Górniku.

Można się podpisać: pseudonimem, imieniem i nazwiskiem, bądź napisać coś anonimowo. :)

Jeżeli jesteś tym zainteresowany: napisz w komentarzu swój e-mail. Nie martw się, nie opublikuje go, tylko przejdzie on do moderacji i za jego pomocą skontaktuje się z Tobą (czyli żaden inny kibic nie zobaczy go nawet przez sekundę 😉 ).

Zapraszam odważnych, chcących podzielić się swoim kibicowskim punktem widzenia!

This entry was posted on Saturday, July 23rd, 2011 and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ujglsgcx/zabrzegornik.pl/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.